Me ose PADASHJE, Rasheli sapo HYRI MIK te profesori: Ne kemi më të mirët… (VIDEO) – AlpeGossip
Me ose PADASHJE, Rasheli sapo HYRI MIK te profesori: Ne kemi më të mirët… (VIDEO)

Me ose PADASHJE, Rasheli sapo HYRI MIK te profesori: Ne kemi më të mirët… (VIDEO)

Rashel Kolaneci është e shumë komentuar në showbiz, sidomos për format bombastike, fotot provokuese që poston në Instagram. Jetën personale e mban pak a shumë të fshehtë dhe disa nga gjërat që i ka ndarë me publikun janë pasionet e saj.

Së fundmi në një postim që ka ndarë në rrjete sociale përveçse “ngre lartë” pedagogun e saj, ka zbuluar dhe për çfarë studion.

” Ne studentet e Shkencave Politike jemi te privilegjuar se ne auditoret tone ligjerojne profesoret me te kualifikuar.”

Qejfi i studentëve të rinj është kur shohin pedagogët e tyre të “dalin në televizor” dhe të flasin për tema të ndryshme. Lind pyetja, Rasheli është me të vërtetë e kënaqur me pedagogun apo do ti hyj mik për provimet e ardhshme?! Si mendoni ju… /AlpeNews.al/