Politikania seksi ÇMEND popullin me FOTOT e saj të nxehta – AlpeGossip
Politikania seksi ÇMEND popullin me FOTOT e saj të nxehta

Politikania seksi ÇMEND popullin me FOTOT e saj të nxehta

Nikita Klæstrup është një politikane nga Danimarka, e cila ka çmendur rrjetin me fotot e saj të nxehta.
Ajo është vetëm 23-vjeç dhe trupi i saj me forma perfektë ka tërbuar mijëra ndjekës të saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja është e suksesshme në politikë, por është njëkohësisht edhe modele.

Klaestrup nuk e vret mendjen fare për seriozitetin e postit që mban, por vazhdon të postojë foto provokuese.

Ajo ka qenë anëtare e Aleancës Liberale dhe më pas u kthye në anën e konservatorëve të rinj deri në zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2015.