Publikohet FOTO e pazakontë. Çfarë bëjnë në varreza Juli e Albano? – AlpeGossip
Publikohet FOTO e pazakontë. Çfarë bëjnë në varreza Juli e Albano?

Publikohet FOTO e pazakontë. Çfarë bëjnë në varreza Juli e Albano?

Gjatë ditës së sotme moderatori i njohur Turjan Hyska ka publikuar në rrjete sociale një foto të pazakontë të dy aktorëve Julian Deda dhe Albano Bogdo.
Ata shfaqen të dy në varreza Albano i veshur me të zeza ndërsa Juli si varrmihës dhe duke ngrënë. Njëri qan e tjetri qesh!’,-ka shkruar Turi krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Duket se ata po merren me xhirimet e sezonit të ri të spektaklit të humorit që pritet të nisë në Klan.