BËMË MAMA TË TË NGJAJ/ Dojna Mema qenka kopje identike e të ëmës – AlpeGossip
BËMË MAMA TË TË NGJAJ/ Dojna Mema qenka kopje identike e të ëmës

BËMË MAMA TË TË NGJAJ/ Dojna Mema qenka kopje identike e të ëmës

Moderatorja e njohur e “The Voice Kids”, Dojna Mema, është një ndër emrat më të komentuar në media, e shumëpërfolur së fundmi për marrëdhënien e saj me këngëtarin Vlashent Sata, lidhje të cilën e mohoi publikisht.

Tepër aktive në Instagram, ajo ndan herë pas here me fansat foto të ndryshme, ndërsa së fundmi ka publikuar një pozë të vjetër kur ishte në moshë shumë më të vogël.

Dojna shfaqet krah prindërve të saj dhe në foto vihet re ngjashmëria e madhe e moderatores me të ëmën, e cila duket identike siç është Dojna sot.

“Mam, Dojn, bab”- shkruan moderatorja krahas pozës së tyre të vjetër.