SI NJË PËRRALLË/ Dalin pamjet nga super shtëpia e re e Oni Hysenbelliut – AlpeGossip
SI NJË PËRRALLË/ Dalin pamjet nga super shtëpia e re e Oni Hysenbelliut

SI NJË PËRRALLË/ Dalin pamjet nga super shtëpia e re e Oni Hysenbelliut

Biznesmeni Fatmir Hysenbelliu është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të showbizit shqiptar, i cili tërheq shpesh vëmendjen e ndjekësve në Instagram me pozat e shumta ku tregon jetën luksoze që bën.

Së fundmi, ai ka ndarë me publikun pamje nga shtëpia e tij e re në Tiranë, e cila ndodhet në një ndërtesë të lartë nga ku mund të shihet i gjithë kryeqyteti.

Fatmiri ka filmuar pjesën e jashtme të shtëpisë, pishinën dhe ambientin rreth saj.

“Shtëpia”, shkruan biznesmeni krahas pamjeve të publikuara.