ZBULOJENI TANI! Ja si do i keni marrëdhëniet me paratë bazuar në shenjën e horoskopit – AlpeGossip
ZBULOJENI TANI! Ja si do i keni marrëdhëniet me paratë bazuar në shenjën e horoskopit

ZBULOJENI TANI! Ja si do i keni marrëdhëniet me paratë bazuar në shenjën e horoskopit

Marrëdhëniet me paratë ndryshojnë vazhdimisht. Ne ju sjellim se si shenjat do favorizohen në aspektin financiar deri në fund të kësaj jave (14 tetor).

Dashi- Këtë javë mund të luftosh me mënyrën se si të gjesh zërin tënd kreativ në punë. Kreativiteti dhe talenti janë pa dyshim atje. Ajo që të nevojitet është një mënyrë e zgjuar për të treguar aftësitë tuaja. Meqë kjo ndikon në fushën e lidhur me borxhin dhe mbledhjen e fondeve, kjo mund të nënkuptojë që duhet të paguash diçka përpara se të nisni një përpjekje krijuese ose të bësh dicka me shumë para. Përdorni buxhetin që përballoni.

Demi- Në këtë periudhë do përballesh me situata të ndryshme. Mund të përpiqesh të kesh një marrëdhënie të re në jetën tënde me një këshilltar, punëdhënës ose partner biznesi. Dhe me veprimtari në zonën që rregullon marrëdhëniet serioze, mund tëtë takosh pikërisht personin e duhur në kohën e duhur. Së bashku ju mund të lëvizni ngrini një biznes kështu që duhet të lëvizësh më shpejt.

Binjakët– Ti po kërkon mënyra për të përdorur aftësitë e tua të mrekullueshme të komunikimit për të jetuar. Tani fokusi është në punën tuaj të përditshme dhe atë që bën për të fituar jetesën. Është një kohë e mrekullueshme për një rishikim të performancës, sepse jeni i sigurt në atë që do merrni. Trego se je i domosdoshëm dhe do kesh ngritje.

Gaforrja- Ti mund të jesh duke kërkuar mënyra që kreativiteti yt të shkëlqejë. Duhet të përdorësh emocionet e tua për të jetuar disi. Meqenëse aspektet ndikojnë tek romanca, fëmijët dhe familja, mendo për produktet që do i gëzojnë të gjithë. Plani për të argëtuar, lëvizur ose shërbyer do të të ofrojë më shumë para në fund.

Luani- Është një javë sfiduese për ty. Je i shqetësuar për atë që do të thuash. Kur vjen puna te jeta juaj familjare dhe emocionet e brendshme, mund të jetë e vështirë të kesh durim. Në vend të kësaj, mund të ndihesh i nxitur dhe i mosrespektuar ndërsa përpiqesh të arrish shumë gjëra. Javën e ardhshme do të jetë më mirë në përgjithësi.

Virgjeresha- Ti po kërkon mënyra për të thënë dicka për produktet dhe shërbimet tuaja të mrekullueshme, por reklamimi mund të jetë shumë i shtrenjtë. Mediat sociale mund t‘ju ndihmojnë. Universi ofron zgjidhje kreative për çështjen e ekspozimit dhe të jep gjithçka që të nevojitet për t’u bërë i njohur në botë.

Peshorja- Këtë javë je i rrethuar nga njerëz që duan t’ju shohin të suksesshëm, gjë që nuk është aspak e keqe. Me pak fat në sektorin tënd të punës, të kombinuar me disa ndryshime të papritura, është koha për ti dhënë vëmnedje punës suaj. Gjatë kësaj jave je i mbrojtur edhe në mënyrë hyjnore. Prandaj ke një shans të mirë përsa i përket parave.

Akrepi- Ti duhet të përdorësh emocionet në mënyrë konstruktive. Nëse bën diçka krijuese për të jetuar, ky është ekuilibri i përsosur mes artit dhe tregtisë, sepse tani Universi ju përkrah. Me veprimtarinë në fushën e arsimit të lartë, të udhëtimit dhe shpirtërore, është koha që të shohësh jashtë vendit për mundësitë e krijimit të parave sa më shpejt që të jetë e mundur.

Shigjetari- Kjo periudhë është e gjitha për sfidat kur Universi të sjell të gjitha llojet e emocioneve, disa prej të cilave mund të jenë të vlefshme kur bëhet fjalë për të fituar para. Truri yt po prodhon dicka krijuese kështu që merrni një letër e një stilolaps për të treguar atë që përjeton. Kthejeni atë në diçka të vecantë dhe shiteni se do keni fitim maksimal!

Bricjapi- Ti je shumë i mencur kur bëhet fjalë për punë dhe para. Ju e kuptoni se si funksionojnë strukturat e brendshme dhe jeni mirë në planifikimin dhe ekzekutimin e planeve të investimeve. Tani ke mbështetjen e Universit për të kërkuar partnerë për një sipërmarrje të re ose për të zgjeruar rrjetin e kontakteve në biznes. Aspektet ofrojnë fatin dhe idetë.

Ujori- Kur njerëzit duan të dinë se si të vendosin një rrjet së bashku, ata do të të kërkojnë. Ti e kupton në një nivel shumë të thellë se si të punosh me të tjerët për të përfituar të gjithë që janë të përfshirë. Tani do të kesh të gjithë mbështetjen që të nevojitet për të tërhequr para përmes manifestimit ose duke plotësuar një plan biznesi dhe duke kërkuar investitorë formalë. Mos u tremb. Pyet për atë që ke nevojë.

Peshqit- Kjo periudhë është e rëndësishme për ty, sepse Universi dhe fati kombinohen duke të sjellë ide të papritura dhe krijuese. Kjo tregon se do kesh pasuri duke tërhequr njerëzit dhe është mundësia më e mirë për ty. Energjia jote tani është magnetike. Përdoreni atë në avantazhin tuaj duke përdorur lidhjet sociale për të takuar njerëz të rinj dhe interesantë. Një bashkëpunim i mrekullueshëm është i mundur.