Oriola Marashi nuk ndalet! Shfaqet me gjoksin jashtë dhe më pas pendohet (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi nuk ndalet! Shfaqet me gjoksin jashtë dhe më pas pendohet (FOTO)

Oriola Marashi nuk ndalet! Shfaqet me gjoksin jashtë dhe më pas pendohet (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër modelet shqiptare më të komentuara. Ajo di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me fotot dhe video-t e saj provokuese.

Mbrëmjen e sotme Oriola na ka treguar se nuk di të ndalet dhe ka publikuar në Instastory një video ku shfaqet vetëm me një këmishë nate dhe ekspozon gjoksin e saj bombastik.

Ajo ka ekspozuar gjoksin në këtë video më shumë se kurrë më parë. Pas kësaj i menjëhershëm ka qenë reagimi i fansave dhe nisur nga kjo me sa duket Oriola Marashi është penduar dhe e ka fshirë video-n nga Instastory.