Morena Taraku çmend miliarderin pas ndarjes, gjoksin jashtë e provokime me gjuhë (FOTO) – AlpeGossip
Morena Taraku çmend miliarderin pas ndarjes, gjoksin jashtë e provokime me gjuhë (FOTO)

Morena Taraku çmend miliarderin pas ndarjes, gjoksin jashtë e provokime me gjuhë (FOTO)

Morena Taraku ka qenë në qendër të vëmendjes ditën e sotme pas lajmeve se ajo dhe miliarderi nga Teherani janë ndarë. Ishte fillimisht Sasha Sobhani ai që postoi një video ku shkruante “Ik pirdhu” e më pas në një postim tjetër shkruante se ishte beqar dhe i lumtur.

Por edhe Morena nuk i kurseu shpërthimet me postimin e saj ku shkruante: “Më lëpifsh p***” si për t’ju drejtuar miliarderit. Nuk ka mbaruar me kaq pasi këngëtarja ka postuar rresht disa video shumë provokuese. Në njërën filmon trupin e veshur me një bluzë që i tregon gjoksin bombastik e në një video tjetër provokon me gjuhën jashtë.