E PAPRITUR/ Ja kush është ÇIFTI më i RI në showbizin shqiptar (FOTO) - AlpeGossip
E PAPRITUR/ Ja kush është ÇIFTI më i RI në showbizin shqiptar (FOTO)

E PAPRITUR/ Ja kush është ÇIFTI më i RI në showbizin shqiptar (FOTO)

Një çift i ri sapo i është shtuar showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për dy ish-konkurentët e Big Brother Albania, Erion Zeqiraj dhe Xhensila Pere. Të dy janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa së fundmi janë parë në Prishtinë.

Në fakt, çifti ka publikuar edhe më herët foto së bashku, por kohët e fundit sa vjen dhe e konfirmojnë më shumë lidhjen e tyre. Ndërsa mbrëmjen e djeshme Erioni ka publikuar një foto të cilën e shoqëron me një shkrim shumë special për bukuroshen.

“Mbrëmë me të bukurën time’-ka shkruar ish banori i Big Brother.