UJË DHE SAPUN/ Këngëtarja shqiptare shkëlqen pa pikë make-up (FOTO) – AlpeGossip
UJË DHE SAPUN/ Këngëtarja shqiptare shkëlqen pa pikë make-up (FOTO)

UJË DHE SAPUN/ Këngëtarja shqiptare shkëlqen pa pikë make-up (FOTO)

Me siguri që në një moment kur shikoni vajzat e showbizz-it të kuruara deri në detajet më minimale mund të mendoni se ato nuk mund të jetojnë dot pa make-up, por ja që jo gjithmonë është kështu.

Ka edhe nga ato vajzat e famshme që dinë të shkëlqejnë edhe kur janë komplet natyrale, ujë dhe sapun.

E tillë është Ronela Hajati e cila ka vendosur ti surprizojë fansat teksa në Instagram ka publikuar një foto ku shfaqet komplet natyrale.

Bukuria s’ka nevojë për make-up! Fundja Ronela përsëri e vërtetoi që është ndër më të mirat e skenës