Pas ndarjes nga deputeti, Ilda Bejleri del në rrugë dhe HARRON të veshë pantallonat (FOTO) – AlpeGossip
Pas ndarjes nga deputeti, Ilda Bejleri del në rrugë dhe HARRON të veshë pantallonat (FOTO)

Pas ndarjes nga deputeti, Ilda Bejleri del në rrugë dhe HARRON të veshë pantallonat (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret më sexy.
Ilda Bejleri gjithmonë është komentar për daljet e saj mjaft sensuale dhe jo rrallë herë e kanë sulmuar si super provokative.

Këtë herë ajo ka goditur me një tjetër postim ku shfaqet veshur vetëm me një ‘këmishë fustan’.

Ndërkohë Ilda vazhdon të jetë e komentuar dhe për lidhjen apo ndarjen e saj me deputetin demokrat Klevis Balliu.