Lori Hoxha si një kukull e vërtetë “Barbie”: Jeta është fantastike kur je… (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha si një kukull e vërtetë “Barbie”: Jeta është fantastike kur je… (FOTO)

Lori Hoxha si një kukull e vërtetë “Barbie”: Jeta është fantastike kur je… (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është duke vijuar pushimet e saj në Francë.
Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft interesante në të cilën Lori shfaqet brenda një kutie për kukulla barbi.

“Jeta në plastikë është fantastike,”-shkruan Lori duke kujtuar këngën e njohur të grupit “Aqua” “Barbie Girl”. Si gjithnjë Lori na shfaqet në formë mjaft të mirë fizike dhe mjaft e kuruar.