LUANA PUBLIKON PAMJET/ Ja si duket nga brenda makina e saj luksoze (FOTO) – AlpeGossip
LUANA PUBLIKON PAMJET/ Ja si duket nga brenda makina e saj luksoze (FOTO)

LUANA PUBLIKON PAMJET/ Ja si duket nga brenda makina e saj luksoze (FOTO)

 Luana Vjollca po vazhdon të jetë aktive në Instagram.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur në rrjete sociale, sidomos atë Instagram me ndjekësit po ndan momente nga më të ndryshme.

Fotot provokative, ku shihet e veshur tejet ngushtë dhe gjithçka tjetër që poston Luana është në interes të publikut, konkretisht fansave të saj që në numë numër janë të shumtë.

Së fundmi ajo i ka publikuar disa imazhe të cilat i ka realizuar duke ngarë makinën e saj të tipit BMW.