NGA PANTALLONAT E GJËRA E DERI TEK XHUPAT E FRYRË/ Këto janë 5 modele rrobash që të famshmet i veshin në dimër – AlpeGossip
NGA PANTALLONAT E GJËRA E DERI TEK XHUPAT E FRYRË/ Këto janë 5 modele rrobash që të famshmet i veshin në dimër

NGA PANTALLONAT E GJËRA E DERI TEK XHUPAT E FRYRË/ Këto janë 5 modele rrobash që të famshmet i veshin në dimër

Rehatia në veshje nuk njeh famë, i ftohti gjithashtu, prandaj ka disa elementë veshjeje prej të cilave as të famshmit nuk heqin dorë. Arsyeja? Janë të ngrohta, lehtësisht të kombinueshme dhe të bëjnë të dukesh stil pa shumë mundim.

Nëse doni të jeni praktikë, është koha të mbani shënime.

1. Palltot e gjata

Palltoja që të shpëton edhe nëse veshja poshtë nuk është aq interesante për t’u treguar.

5 gjëra që të famshmit i veshin gjatë gjithë dimrit!

2. Trikot!

Alexa Chung është njohur historikisht për dashurinë që ka ndaj trikove. I kthehet rregullisht trikove me vija dhe ngjyrave për ta bërë veshjen dimërore edhe më stil!

5 gjëra që të famshmit i veshin gjatë gjithë dimrit!

3. Çizmet me platformë

Siç mund ta keni vënë re, çizmet chunky janë në modë më shumë se kurrë këtë dimër.

5 gjëra që të famshmit i veshin gjatë gjithë dimrit!

4. Golfet!

Nëse Victoria s’heq dorë, mos hiqni as ju!

5 gjëra që të famshmit i veshin gjatë gjithë dimrit!

5 gjëra që të famshmit i veshin gjatë gjithë dimrit!

5. Xhupat e fryrë!

Para jush, elementi më i rëndësishëm i dimrit!

5 gjëra që të famshmit i veshin gjatë gjithë dimrit!

Burimi: Who What Wear