NJË YLL I VËRTETË/ Zbulohet e dashura e re e aktorit shqiptar që po çmend Turqinë – AlpeGossip
NJË YLL I VËRTETË/ Zbulohet e dashura e re e aktorit shqiptar që po çmend Turqinë

NJË YLL I VËRTETË/ Zbulohet e dashura e re e aktorit shqiptar që po çmend Turqinë

Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman, është bërë së fundmi një ndër personazhet më të përfolur të momentit, i cili po çmend Turqinë dhe femrat lënë kokën pas tij.

Prej disa muajsh, Can ka nisur një lidhje të re, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave, duke qenë se ka pasur plot ulje dhe ngritje me partneren e tij.

Bëhet fjalë për stilisten e njohur turke Elif Tutarkaban, e cila ka punuar me emra të njohur të kinematografisë turke. Elif konsiderohet gjithashtu si një ndër femrat më tërheqëse me bukuri natyrale në Turqi.