GJITHMONË NJË SHPIRT AVENTURIER/ Bieta ndan momentet e fundjavës me Kroin dhe Joelle (FOTO) – AlpeGossip
GJITHMONË NJË SHPIRT AVENTURIER/ Bieta ndan momentet e fundjavës me Kroin dhe Joelle (FOTO)

GJITHMONË NJË SHPIRT AVENTURIER/ Bieta ndan momentet e fundjavës me Kroin dhe Joelle (FOTO)

Moderatorja dhe autorja e programit të përditshëm ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit foto dhe momente të ndryshme nga pushimet me familjen e saj.


Sulo ka treguar se ditët e nxehta po i kalon në jugun e Shqipërisë, duke shfrytëzuar bukuritë dhe sportet që mund të zhvillohen në të. Së fundmi Bieta ka ndarë disa momente në det me Joellle dhe Kroin, duke treguar se si e kanë kaluar ditën pranë njëri-tjetrit.
“Shpirti i aventurës”, ka shkruar moderatorja krah postimit të saj të fundit ku shfaqet mbi kanoe me të dashurit e saj.


Me siguri këto duhet të jenë momentet më të bukura dhe shplodhëse për Bietën pas një sezoni të ngarkuar televiziv./revistawho.com