“E SËMURË DHE E LODHUR NGA KY…”/ Bebe Rexha në shtrat prej ditësh, mezi merr frymë… (FOTO) – AlpeGossip
“E SËMURË DHE E LODHUR NGA KY…”/ Bebe Rexha në shtrat prej ditësh, mezi merr frymë… (FOTO)

“E SËMURË DHE E LODHUR NGA KY…”/ Bebe Rexha në shtrat prej ditësh, mezi merr frymë… (FOTO)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të dashura për publiku shqiptar dhe më gjerë. Prej një kohe të gjatë tani më Bebe nuk është aktive në projektet muzikore, por ajo qëndron pranë ndjekësve të saj me anë të rrjeteteve sociale, ku ndan me ta foto nga përditshmëria.Së fundmi këngëtarja ka ndarë disa foto me ndjekësit në ‘Instastory’, ku ka treguar se është sëmurë prej disa ditësh.

“E sëmurë dhe e lodhur nga ky infeksion i sinusit,” shkruan këngëtarja tek një postim, ku shihet e lodhur dhe me rrathët e syve të nxirë.Teksa në një video tjetër ajo është shprehur se mezi merr frymë, ndërsa shpjegon se prej ditësh ka dhimje koke.Sinusi shkaktohet nga një infeksion dhe shoqërohet me dhimbje koke, djegie grykësh dhe vështirësi në frymëmarrje.