E MBAJNË SEKRET LIDHJEN/ Por Capital T dhe Adrola kapen mat me pushime bashkë – AlpeGossip
E MBAJNË SEKRET LIDHJEN/ Por Capital T dhe Adrola kapen mat me pushime bashkë

E MBAJNË SEKRET LIDHJEN/ Por Capital T dhe Adrola kapen mat me pushime bashkë

Adrola Dushi dhe Capital T, emri i vërtetë i të cilit është Trim prej kohësh janë në një lidhje, por dyshja kanë preferuar ta shijojnë në privatësi duke mos e konfirmuar publikisht. Megjithatë rastet kur janë parë bashkë nuk kanë munguar. Edhe këtë herë dyshja janë kapur mat duke bërë pushimet bashkë.

Sot Trimi ka postuar disa foto nga Greqia dhe shihet se reperi ndodhet në të njëjtin vend ku dhe Adrola ka postuar foto.

E mbajnë sekret lidhjen, por Capital T dhe Adrola kapen mat me pushime

Modelja i postoi fotot disa javë më parë, ndërsa reperi sot, mesa duket për të mos rënë në sy që janë bashkë.

E mbajnë sekret lidhjen, por Capital T dhe Adrola kapen mat me pushime