PËRFLITEJ PËR ROMANCE/ Jessie J konfirmon lidhjen me Channing Tatum? – AlpeGossip
PËRFLITEJ PËR ROMANCE/ Jessie J konfirmon lidhjen me Channing Tatum?

PËRFLITEJ PËR ROMANCE/ Jessie J konfirmon lidhjen me Channing Tatum?

Kishte kohë që përflitej për një romancë mes Channing Tatum dhe Jessie J dhe një postim i këngëtares shtoi dyshimet.

Jessie J ka publikuar në profilin e saj në Instagram një imazh nga premiera e shfaqjes “Magic Mike”, ku aktori ka rol kryesor.

Ajo e ka uruar Channing që dyshohet të jetë i dashuri i saj dhe i ka sugjeruar fansave që të mos e humbin.

Njerëzit i kanë parë shpesh herë bashkë, por asnjëherë nuk kanë dalë publikisht për të konfirmuar lidhjen. Mbetet për tu parë nëse artistët do mendojnë që së shpejti të tregojnë lumturinë që po përjetojnë së bashku për të gjithë fansat.