KUSH GATUAN NË SHTËPI? Fatma flet për bashkëjetesën me Alfion (VIDEO) - AlpeGossip
KUSH GATUAN NË SHTËPI? Fatma flet për bashkëjetesën me Alfion (VIDEO)

KUSH GATUAN NË SHTËPI? Fatma flet për bashkëjetesën me Alfion (VIDEO)

Prezantuesja e dashur nga Shqipëria zbulon ekskluzivisht për SevenBizz bashkëjetesën me Alfion.

Ajo është përfolur shumë për lidhjen me kolegun e saj, Alfion.

Ndërsa, tani gjërat duket se janë bërë edhe më serioze.

Fatma Methasani ka zbuluar se ajo po bashkëjeton me Alfion si dhe tregon detaje për të dhe se kush gatuan më shumë.

Ajo tregon të gjitha këto në videon më poshtë: