DUKE NGRENË SUFLLAQE RRUGËS/ Këto foto Egla Harxhi do donte ti zhdukte – AlpeGossip
DUKE NGRENË SUFLLAQE RRUGËS/ Këto foto Egla Harxhi do donte ti zhdukte

DUKE NGRENË SUFLLAQE RRUGËS/ Këto foto Egla Harxhi do donte ti zhdukte

Ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi, pak ditë më parë u rikthye në media pas një periudhe të gjatë mungese. Ajo rrëfeu për mëmësin, djalin e  saj Lucifer dhe partnerin dhe planet që kanë për Shqipërinë.

Egla i habiti të gjithë me pamjen e  saj pasi kishte ndryshuar tërësisht dhe i kishte lyer flokët bjond platin. Siç dihet ajo dhe partneri i saj, Alexander, i cili është vetëshpallur Princ i Libofshit, kanë rrëfyer se kanë gati një plan për të shpëtuar Shqipërinë ekonomikisht dhe jo vetëm. Po ashtu Egla në intervistën e saj rrëfeu se edhe djalin po e rrisin me rregullat dhe zakonet e principatës së tyre.

Mirëpo, së fundmi çifti është fotografuar në rrugët e Tiranës teksa po kalonin pak kohë bashkë. Në disa foto të siguruara nga revista ‘Story’, Egla shihet teksa konsumon një sufllaqe në zonën e ish bllokut, ndërsa Aleksander e shoqëron.