E zhveshur nga vaska, Dafina Zeqiri shfaqet më përvëluese se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
E zhveshur nga vaska, Dafina Zeqiri shfaqet më përvëluese se kurrë (FOTO)

E zhveshur nga vaska, Dafina Zeqiri shfaqet më përvëluese se kurrë (FOTO)

Pas publikimit të këngës së re, Dafina Zeqiri duket se ka bërë një tjetër rikthimin të fuqishëm, duke publikuar një foto përvëluese nga vaska.

Zeqiri ka hedhur në foto, ku nuk ka nguruar të vërë në pah gjoksin bombastik, por edhe tatuazhin e veçantë mbi të.

E veshur në bikini të zeza, Dafina vërtetoi edhe njëherë se vazhdon të mbetet ndër femrat më seksi shqiptare.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave nuk mungojnë edhe në këtë fotografi.