E ka kopjuar Era-Elgitin apo Elgiti-Erën? Këto dy postime janë thuajse njëlloj dhe... (FOTO) - AlpeGossip
E ka kopjuar Era-Elgitin apo Elgiti-Erën? Këto dy postime janë thuajse njëlloj dhe… (FOTO)

E ka kopjuar Era-Elgitin apo Elgiti-Erën? Këto dy postime janë thuajse njëlloj dhe… (FOTO)

Rastësi ose thjesht kopje e idesë, janë këto dy nga mënyrat kur edhe Vip-at e showbizz-it rastis që të bëjnë postime të ngjashme duke përfshirë të njëjtin personazh.

Era Istrefi dhe Elgit Doda janë të dy të dashuruar pas reperit “Big Notorious” dhe këtë të dy e kanë treguar me postimet me background të imazhit ku shfaqet reperi i famshëm.

Ta ketë kopjuar Era-Elgitin apo Elgiti Erës apo është thjesht një rastësi që dy yjet kanë të njëjtën simpati për Big-in?

Gjykojeni ju si të doni…

aerg_a.PNG

 

ase4t_34.PNG