“MË DHA XHAKETËNE TIJ”/ Shihni si e kujton Oriola Marashi “takimin” me një prej meshkujve që do më shumë – AlpeGossip
“MË DHA XHAKETËNE  TIJ”/ Shihni si e kujton Oriola Marashi “takimin” me një prej meshkujve që do më shumë

“MË DHA XHAKETËNE TIJ”/ Shihni si e kujton Oriola Marashi “takimin” me një prej meshkujve që do më shumë

Nuk ka dyshime kur themi se ORiola Marashi është një prej modeleve më të komentuara shqiptare e cila di shumë mirë se si të mbajë vëmendjen e publikut pas vetes.

Përveç kësaj, gjithashtu nuk ka dyshime për shoqërinë e ngushtë dhe kaq “goals” që modelja ka me fotografin Endrit MErtiri.

Dyshen e shohim gjithmonë bashkë nëpërmjet postimeve që ata bëjnë në rrjetet sociale dhe nuk mund të themi se nuk jemi xhelozë për shoqërinë e tyre kaq të ngushtë.

Së fundmi Oriola ka postuar një foto duke kujtuar një moment të bukur nga viti 2017 me Endritin, ku fotografi i ka dhënë modeles xhaketën e tij.