DO “TËRBOHENI” NGA POZAT PROVOKUESE DHE JOSHËSE/ Këto vip-e u kthyen në “babagjyshe seksi” për festat (FOTO) – AlpeGossip
DO “TËRBOHENI” NGA POZAT PROVOKUESE DHE JOSHËSE/ Këto vip-e u kthyen në “babagjyshe seksi” për festat (FOTO)

DO “TËRBOHENI” NGA POZAT PROVOKUESE DHE JOSHËSE/ Këto vip-e u kthyen në “babagjyshe seksi” për festat (FOTO)

Jemi në prag të festave të fundvitit  dhe pamjet kanë marrë ngjyrë të kuqe dhe të bardhë. Jo vetëm vip-at e huaj por edhe shqiptar kanë rezlizuar sete fotografike pranë pemës të veshura me fustane klasike dhe nuanca festive por nuk kanë munguar edhe veshjet si “babagjysh”.

Disa prej femrave më seksi të showbizit shqiptar kanë zgjedhur të pozojn me një kapuç në kokë edhe një fustan ngjyr të kuqe dhe të bardhë. Nuk mund  ta mohojmë se duken mahnitëse dhe shumë sensuale.

Vajzat kanë zgjedhur ta realizojn foton  pranë pemës së vitit të ri dhe me një pozë  tepër sensuale.

Olimpia  Smalaj

 

Gjyste Vulaj

Besa Kokëdhima

 

Agnesa Vuthaj

Alba Hoxha

Rita Ora

AlpeNews.al