"KOHA E BOKSIT"/ Noizy publikon foton e rrallë me trupin muskuloz dhe ne nuk po e njohim dot - AlpeGossip
“KOHA E BOKSIT”/ Noizy publikon foton e rrallë me trupin muskuloz dhe ne nuk po e njohim dot

“KOHA E BOKSIT”/ Noizy publikon foton e rrallë me trupin muskuloz dhe ne nuk po e njohim dot

Noizy  është një ndër reperët më të mirë shqiptar  ku projektete e tij muzikore kthehen gjithmonë në hite. Ditën e sotme reperi ka publikuar një  foto të vjetër në rrjetin social “Instagram”.

Ai shfaqet bashkë me disa shokë në kohën kur ushtronte sportin e boksit në Londër hde realisht ne e patëm shumë të vështir ta dallonim,Noizy shihet gjysmë lakuriq ku tregon trupin muskuloz.

Koha e boksit”: shkruan reperi krah fotos

View this post on Instagram

Boxing time 🤭

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on