“NA TURPËROVE FAMILJEN”/ Vip-at që “u gjykuan” nga prindërit dhe na e treguan hapur (FOTO) – AlpeGossip
“NA TURPËROVE FAMILJEN”/ Vip-at që “u gjykuan” nga prindërit dhe na e treguan hapur (FOTO)

“NA TURPËROVE FAMILJEN”/ Vip-at që “u gjykuan” nga prindërit dhe na e treguan hapur (FOTO)

Të jesh personazh publik nuk qenka e vështire vetëm për vip-at por edhe për familjen. Disa prej tyre duket se vazhdojn të ejnë akoma familje tipike shqiptare të cilat janë me trandita e vjetra.

Dhe fakti që fëmijën  ka personazh të njohur nuk u ka bërë përshtypje duke i kritikuar për veprimet e tyre që i kosiderojn të ulta.

Ja disa nga këngëtarët të cilët janë kritikuar hapur nga prindërit dhe ne e thanë edhe neve.

Gashi

Reperi ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, ku një femër është duke kërcyer përpara tij. Por më pas  e ka zhdukur menjëherë këtë video nga profili i tij dhe shkak është bërë babai.

Më pas Gashi ka publikuar disa mesazhe me të atin: “Mos bëjë gjëra që familja jote të turpërohet me ty”.

Ndërsa në përgjigjen e tij, Gashi shkruan se do e fshijë videon  por nëse vazhdojnë të shikoj se cfarë poston ai në Instagram do i bëjë bllok.

Bebe Rexha

Pak ditë më parë ajo bëri publik faktin se babai është tejet i mërzitur me skenat që pa në videoklipin e së bijës Bebe Rexha.

Ndonëse “Last Hurrah” rezultoi një këngë mjaft e suksesshme për yllin ndërkombëtar, duket se babai i Bebe-s nuk ka qenë aspak dakord me mënyrën e realizimit të klipit, duke e cilësuar si porno.

Rita Ora

Rita Ora pozoi  nudo dhe nëna e saj e kritikoi ashpër, ajo nuk ishte e kënaqur me këtë paraqitje.

Ajo tha: Unë e kritikoj atë mjaft, duke i thënë të lutem, a mund të mos e thoni thoni këtë ose a mund mos ta bëni këtë?, Vishu pak.

Ndër të tjera, nëna e Ritës tha që sa herë që këngëtarja ndodhet në Londër, bëjnë bisedë nënë-bijë.

Rita ka shumë foto,  ku ajo shfaqet pa asgjë në trup, siç janë imazhi ku këngëtarja i bie pianos e zhveshur, pastaj zhveshja për revistën franceze “Lui”, zhveshjet në pushime në Maldive.

AlpeNews.al