VERA 2021/ Këto janë ngjyrat e preferuara të vajzave VIP dhe ja ku e vërtetuan – AlpeGossip
VERA 2021/ Këto janë ngjyrat e preferuara të vajzave VIP dhe ja ku e vërtetuan

VERA 2021/ Këto janë ngjyrat e preferuara të vajzave VIP dhe ja ku e vërtetuan

Shumë nga vajzat e showbizit preferojnë që veshjet e tyre të jenë të veçanta dhe të dallohen nga njëra-tjetra.  Këtë herë ato e paskan një ngjyrë të preferuar për veshjen e tyre dhe kjo shihet në çdo postim të tyrin në “Instagram”.

Marina Vjollca shpesh herë në profilin e saj poston foto e veshur me lejla dhe kjo na lë të kuptojmë që e preferuera e saj është lejlaja.

Lori Hoxha dhe Jonida Maliqi kanë pothuajse të preferuar të njëjtën ngjyrë që është e verdha ose ngjyra e limonit.

Po ashtu edhe Alketa Vejsiu me Elvana Gjatën të preferuarën e tyre kanë të bardhën pasi fotot e shumta me veshjet e bardha e dallojnë këtë preferencë na veshjet e tjera.

Klaudia Pepa të preferuarën e saj ka ngjyrën rozë pasi e ka vërtetuar me fotot e postuara vetëm së fundmi.

Fjoralba Pionari është një nga lersonazhet VIP që kurrë nga vetja e saj nuk e ndan të zezën dhe kudo do e ketë patjetër një detaj të zi.

A mendoni dhe ju se u shkojnë vajzave VIP këto ngjyra?
Alpegossip.al