“ÇFARË VAJZE PUNËTORE KA MAMI”/ Ajka ndihmon prindërit për të mbjellur lule (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“ÇFARË VAJZE PUNËTORE KA MAMI”/ Ajka ndihmon prindërit për të mbjellur lule (FOTO+VIDEO)

“ÇFARË VAJZE PUNËTORE KA MAMI”/ Ajka ndihmon prindërit për të mbjellur lule (FOTO+VIDEO)

Gjatë ditëve të karantinës Xhensila dhe Besi po publikojnë vazhdimisht foto dhe video në rrjete sociale. Ato po i kalojnë më së miri këto ditë duke shijuar praninë e vajzës së tyre, Ajkës.

Çifti iu tregon fansave rutinën e tyre dhe ditën e sotme kanë vendosur të mbjellin lule në kopështin e shtëpisë. Vogëlushja Ajka është përfshirë në punën e tyre dhe Xhensila e ka filmuar në çdo moment.

Këngëtarja ka publikuar në Instastory video të së voglës pranë vazove të luleve dhe dheut. “Bravo mami, bravo! Ua çfarë vajze punëtore ka mami!”, dëgjohet teksa thotë Xhensila në video.