“HAKMARRJA” E KIARES/ Dërgon në nominim Oltën, Dean dhe Tean – AlpeGossip
“HAKMARRJA” E KIARES/ Dërgon në nominim Oltën, Dean dhe Tean

“HAKMARRJA” E KIARES/ Dërgon në nominim Oltën, Dean dhe Tean

Kiarës i është dhënë sot e njëjta mundësi që iu dha të shtunën Deas, të çojë në nominim tre persona. Në këmbim Kiara fiton një udhëtim çift në Maldive.

Kaira vendosi ta pranojë udhëtimin dhe tha çoi në nominim Oltën, Dea Mishel dhe Tean.

Njëra nga të treja largohet të shtunën nga Big Brother VIP.