ME FOTON EMOCIONUESE/ Romeo uron babain për ditëlindje – AlpeGossip
ME FOTON EMOCIONUESE/ Romeo uron babain për ditëlindje

ME FOTON EMOCIONUESE/ Romeo uron babain për ditëlindje

Përpos emisionit e këngëve të reja, jeta private e vëllezërve Veshaj tërheq një vëmendje shumë të madhe. Djemtë nuk ngurrojnë që të na tregojnë momente nga përditshmëria e tyre, por më i fundit i postuar nga Romeo është me të vërtetë i veçantë.

Ai ka ndarë një foto nga fëmijëria e tyre së bashku me vëllanë tjetër, Marion dhe babanë e tyre. Këtë postim, aktori ia ka dedikuar këtij të fundit i cili feston sot ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen superhero”, shkruan Romeo.

 

FOTO