“MË KA SHOQE”/ Elvana Gjata në jurinë e DWTS, Julka Gramo: Ja sa pikë do më japë – AlpeGossip
“MË KA SHOQE”/ Elvana Gjata në jurinë e DWTS, Julka Gramo: Ja sa pikë do më japë

“MË KA SHOQE”/ Elvana Gjata në jurinë e DWTS, Julka Gramo: Ja sa pikë do më japë

Këngëtarja Elvana Gjata do të jetë pjesë e jurisë këtë të javë në Dancing With The Stars.

Julka Gramo e ftuar në “Goca dhe Gra” i ka kërkuar 10 pikë këngëtares, me të cilën ka shoqëri.

Julka: Më kanë pyetur dhe është kjo kurreshtja, yy është Elvana në juri, djemtë e mi më thanë uu është Elbana ajo do të japë 10 se jeni shoqe. Problem është se kur ke të njohur në juri ose do e hash do marrësh 6, 5 ose gjithë të tjerët do marrin të gjithë 10-ta prej meje që mos të vihet në siklet.

Armina: Unë mendoj që Elvana do të jetë fer, duke e njoft aq sa e njoh.

Julka: Mendoj që do të jetë fer kështu që pres nga ty të kem një 10 me xixa.

Fatma: Jeri është fansja jote më e flaktë, nuk e di se sa lek ka lënë duke votuar.

Jerina: Do të vazhdoj të lë akoma. Unë nuk do të marrem ndonjëherë me fushata por me Julkën do të merrem tërë jetën.