“UNË JAM VAJZË”/ Luana Vjollca shfaqet më tërheqëse se asnjëherë në FOTOT e fundit – AlpeGossip
“UNË JAM VAJZË”/ Luana Vjollca shfaqet më tërheqëse se asnjëherë në FOTOT e fundit

“UNË JAM VAJZË”/ Luana Vjollca shfaqet më tërheqëse se asnjëherë në FOTOT e fundit

Pak ditë më parë Luana Vjollca lajmëroi se shumë shpejt do të sillte gjëra të reja, ndërsa ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit fotografitë e setit më të fundit të realizuar. Luana ka zgjedhur që në këto foto të shfaqet e veshur me ngjyrat rozë, të bardhë dhe të zezë, duke e kombinuar gjithë veshjen edhe me ‘look-un’ e saj të kuruar deri në detaje.

“Unë jam vajzë. Unë jam femër”, ka shkruar Vjollca krah postimeve të fundit duke përcjellë një mesazh tek të gjithë ndjekësit e saj për forcën e femrës në shoqëri. Komplimentet e ndjekësve kanë qenë të ndryshme, ndërsa jo më larg se mbrëmjen e kaluar Luana tregoi se po festonte për të gjithë njerëzit që dolën duke protestuar në shesh në ndihmë të gjithë femrave të abuzuara.

View this post on Instagram

Une jam VAJZE. 💕💕💕

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on