EPIKE/ Fustani lë në baltë modelen e famshme: Mbeti me të brendshme para paparacëve (VIDEO) – AlpeGossip
EPIKE/ Fustani lë në baltë modelen e famshme: Mbeti me të brendshme para paparacëve (VIDEO)

EPIKE/ Fustani lë në baltë modelen e famshme: Mbeti me të brendshme para paparacëve (VIDEO)

Një modele ‘plus size’ ka bërë parakalimin më të çuditshëm që mund të keni parë ndonjëherë në Festivalin e Filmit në Kanë.

Yulia Rybakova, modelja ruse kishte veshur një fustan të kuq me bisht të gjatë për eventin e rëndsishëm dhe teksa fotografohej nga paparacët dikush i shkeli bishtin e fustanit.

Si për çudi fustani e saj ra dhe ajo ngeli me të brendshme para fotografëve. Modelja U shokua nga ajo që i ndodhi, por më pas e mori veten dhe dikush e ndihmoi të rregullonte fustanin.

 

Pas kësaj shumë persona e komentuan incidentin si diçka që Yulia e bëri qëllimisht për famë.