"SFIDË E HAPUR"/ Luana Vjollca e thotë "TROÇ" të gjitha këngëtareve me këtë që sapo... (FOTO) - AlpeGossip
“SFIDË E HAPUR”/ Luana Vjollca  e thotë “TROÇ” të gjitha këngëtareve me këtë që sapo… (FOTO)

“SFIDË E HAPUR”/ Luana Vjollca e thotë “TROÇ” të gjitha këngëtareve me këtë që sapo… (FOTO)

Ajo e nisi karrierën televizive si velinë, për të vazhduar më pas edhe si këngëtare.

Ky ‘shndërrim’ i fundit i saj nuk u mirëprit, mirëpo kjo nuk e ndaloi Luanën që të vazhdojë me projektet e reja. Madje ka ndërmend që të rivijë edhe më fuqishëm në muzikë.

Në një interistë të dhënë së fundmi për revistën online ONN, ka treguar për planet e saj rreth muzikës, duke thënë se po pret që këtë verë, këngët e saj do të pëlqehen nga audienca.

“Pres që të lansoj dy këngë shumë shpejtë dhe të dyjat janë bashkëpunime e kam prite të mëdha se do bëhen hite vere. Për momentin jam e fokusuar në muzikën time, pasi që nuk po drejtoj asnjë shfaqje televizive”.