Kida humbin njeriun më të rëndësishëm/ Këngëtarja “na përloti” me fjalët e ndjera (FOTO) – AlpeGossip
Kida humbin njeriun më të rëndësishëm/ Këngëtarja “na përloti” me fjalët e ndjera (FOTO)

Kida humbin njeriun më të rëndësishëm/ Këngëtarja “na përloti” me fjalët e ndjera (FOTO)

Kida është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngët e saja gjithmonë kthehen në hite dhe këngëtarja dallohet për fansat e shumt që i publikon edhe në rrjete sociale.

Pasi shkëlqeu në dasmën e Gjikos dhe Elitës  ajo na befasoi duke treguar se shumë shpejt do të sjellë projektin e ri. Ditën e sotme Kida ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku na tregon humbjen e nënës.

Nanushi jem është shumë e vështirë me fillu me shkrujtë për ty, më ke rritur në mënyrën më të mirën...”  shkruan këngëtarja mbi foton