”Kimikati” dhe Bebe Rexha?! Olsi i bën foto këngëtares: Eh shyqyr që të pëlqeu se na… – AlpeGossip
”Kimikati” dhe Bebe Rexha?! Olsi i bën foto këngëtares: Eh shyqyr që të pëlqeu se na…

”Kimikati” dhe Bebe Rexha?! Olsi i bën foto këngëtares: Eh shyqyr që të pëlqeu se na…

Olsi bylyku është një ndër aktorët e humorit më të pëlqyer dhe më të komentuar në shqoëbizin shqiptar. Tipi i tij “karizmatik” shpesh herë na ka bërë të qeshim me të madhe, gjë të cilën e bën shpesh herë nën figurën e “Kimikatit” në spektaklin e humorit “Portokalli”.

Olsi gjithashtu është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh herë poston foto dhe video të cilat kanë nga një batutë nga pas…

Ditën e sotme ai ka postuar një foto të Bebe Rexhes, ku shkruan, “Eh shyqyr e zgjodhi se më çmendi”… me demek e ka bërë Olsi foton, kuptohet gjithçka është thënë në sensin e shakasë.

“Eeeehh shyqyr që t’pëlqeu 1 foto se më çmene ja ma bëj n’kom jo po ma boj me portret se del mo mir jo po nuk më punonte leva se të kisah rraf”, ka shkruar si koment “Kimikati” në foton e fundit të postuar nga Bebe Rexha.

Si la një herë shakata! Gjithsesi për një “moment” na bëri të mendojmë se foton e ka bërë më të vërtetë ai.