“ZOT, FALEMINDERIT…”/ Pas Arditit edhe Paloma kundër Einxhel: Të shkoj jeta duke përgjuar moj… – AlpeGossip
“ZOT, FALEMINDERIT…”/ Pas Arditit edhe Paloma kundër Einxhel: Të shkoj jeta duke përgjuar moj…

“ZOT, FALEMINDERIT…”/ Pas Arditit edhe Paloma kundër Einxhel: Të shkoj jeta duke përgjuar moj…

Edhe pse ka disa javë që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Paloma duket se e ndjek atë sa herë ka kohë të lirë. Madje ish-banorja nuk ngurron që në rrjetet sociale të japë mendimet e saj rreth banorëve që janë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pas Arditit një tjetër ish-banor i BB VIP kundër Einxhel: Të

Së fundmi, gazetarja e njohur ka bërë një postim në “Instastory”, ku shprehet se i vjen mirë se është jashtë BB VIP. Dhe e gjeni dot se cila është arsyeja?

Është pikërisht Einxhel. Paloma ka postuar një video ku shfaqet Einxhel dhe krahas saj shkruan: “Të shkoj jeta duke përgjuar moj pjacë e lartë. Zot faleminderit që jam jashtë”.

Pas Arditit një tjetër ish-banor i BB VIP kundër Einxhel: Të

Kujtojmë se edhe këngëtari i njohur e njëkohësisht edhe ish-banor i BB VIP, Ardit Çuni ka reaguar dje mjaft ashpër kundër Einxhel. Ai shkruante në “Instastory” se “po lë nam” dhe se “dikush duhet ta nxjerrë jashtë të martën”.