POZA QË BËRI XHIRON E RRJETIT/ Ç’ndodhi në takimin e Ledrit dhe Rita Orës (FOTO) – AlpeGossip
POZA QË BËRI XHIRON E RRJETIT/ Ç’ndodhi në takimin e Ledrit dhe Rita Orës (FOTO)

POZA QË BËRI XHIRON E RRJETIT/ Ç’ndodhi në takimin e Ledrit dhe Rita Orës (FOTO)

Ditën e djeshme reperi shumë i pëlqyer nga publiku, Ledri Vula dhe Rita Ora u fotografuan së bashku. Dy shqiptarët nga Kosova ndodheshin në Zyrih të Zvicrës për të performuar në festivalin e njohur Alba Festival.

Foto e Ledrit dhe Ritës bëri xhiron e rrjetit dhe theu rekord pëlqimesh në Instagramin e reperit. Por çfarë ndodhi në prapaskenë?

Menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi e ka fotografuar Ritën duke parë në telefonin e Ledrit e nga shprehja e fytyrës duket se këngëtarja nuk ka diçka të qartë.