“NUK ËSHTË AS E PARA, AS E FUNDIT”/ Bearti sqaron të vërtetën e sherrit me Tean – AlpeGossip
“NUK ËSHTË AS E PARA, AS E FUNDIT”/ Bearti sqaron të vërtetën e sherrit me Tean

“NUK ËSHTË AS E PARA, AS E FUNDIT”/ Bearti sqaron të vërtetën e sherrit me Tean

Tea dhe Bearti janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes, për shkak të deklaratave thumbuese në rrjete sociale. Pasi Tea e përmendi në emision, Bearti bëri një postim ku shkruhej “Emri im nuk është ***, kështu që mos e mbaj në gojë”. (Lexo këtu)

Më pas, Tea u duk sikur iu kundërpërgjigj me një video, në të cilën thuhej: “Ndonjëherë një mashkull lëndon të gjitha vajzat që bëhen pjesë e jetës së tij, sepse shpirti i tij binjak është një mashkull”.

Foto e ruajtur nga “Afterparty.al”

Mirëpo, duket se e gjitha ka qenë një keqkuptim. Bearti ka sqaruar se postimi i tij nuk ka qenë një dedikim për Tean, pasi përndryshe do e kishte përmendur me emër.

“Kjo lidhje është mbyllur me muaj. Nëse dua t’i hedh kunja dikujt unë e përmend në emër, siç e kam përmendur në fillim! Ja bëj edhe tag. Nuk ka qenë lidhja e parë as e fundit kjo, kështu që duhet ta dini kur është boll”, ka shkruar ai mes të tjerash.