Ylli i muzikës latine ngacmon Oriola Marashin, modelja seksi publikon mesazhet: Si t’kam o… (FOTO) – AlpeGossip
Ylli i muzikës latine ngacmon Oriola Marashin, modelja seksi publikon mesazhet: Si t’kam o… (FOTO)

Ylli i muzikës latine ngacmon Oriola Marashin, modelja seksi publikon mesazhet: Si t’kam o… (FOTO)

Përgjigje tipike që japim ne shqiptarët!

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur. Ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas nisjes së projektit të saj të parë muzikor në bashkëpunim me grupin OTR dhe fansat e saj mezi po presin debutimin.

Oriola është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka marrë pjesë në klipin e Noizyt me Raf Camora “TOTO”.

Mirëpo Oriola nuk i ka shpëtuar as vëmendjes së yllit të muzikës latine, Nicky Jam. Ky i fundit i ka dërguar një zemër në instadirect dhe modelja ia ka kthyer ashtu siç bëjmë ne shqiptarët kur flasim me dikë: o Nik si t’kam!

Me siguri e ka parë Oriolën te profili i Noizyt, të cilin e ndjek në Instagram, por edhe te “Jonas Blue – Mama ft. William Singe”.