PLAS DEBATI/ Linda Rei-Xhensila Peres: Mos shit mend o ku*vë, tre aktorë porno do vijnë me ty – AlpeGossip
PLAS DEBATI/ Linda Rei-Xhensila Peres: Mos shit mend o ku*vë, tre aktorë porno do vijnë me ty

PLAS DEBATI/ Linda Rei-Xhensila Peres: Mos shit mend o ku*vë, tre aktorë porno do vijnë me ty

Linda Rei dhe Xhensila Pere vijojnë debatin në distancë.

Që nga koha kur zhvillohej “Dance with me”, ato vazhdojnë  të shfryjnë inatin mes tyre.

Së fundmi ish banorja e Big Brother ka qenë protagoniste në videoklipin e këngës së re të Genës “Loti i ëmbël”. Ajo ka postuar në Instagram një video të prapaskenave të xhirimeve dhe përbri saj shkruan: “Mendoni se i keni parë të gjitha?”.

Por siç duket, kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Linda Reit.

Ajo nuk ka ngurruar ta postojë në Insta Story dhe përbri saj shkruan: “Kam përgjigjen e pyetjes tënde… Sigurisht që nuk i kemi parë të gjitha, po presim tre aktorë pornoje të vijnë në skenë me ty”.