PAMJET VIRALE/ Lopa me stilin "kung fu" fluturon motoristen (VIDEO) - AlpeGossip
PAMJET VIRALE/ Lopa me stilin “kung fu” fluturon motoristen (VIDEO)

PAMJET VIRALE/ Lopa me stilin “kung fu” fluturon motoristen (VIDEO)

Ky është momenti kur një lopë tregoi aftësitë e saj në stilin kung fu duke goditur një motoriste. Momenti spektakolar u filmua nga kamerat e sigurisë.

Filmimi nis me një tufë lopësh që po kalojnë në rrugë zonën e Capiata të Paraguait, ndërsa motoristi drejtohet drejt tyre.

Për fat të mirë motoçiklistja nuk ka pësuar lëndime serioze, ndërsa pamjet e këtij momenti janë bërë virale në internet dhe deri më tani është shpërndarë mijëra herë.