Meghan Markle dhe Princi Harry duhet të marrin kurorën në vend të William dhe Kate? – AlpeGossip
Meghan Markle dhe Princi Harry duhet të marrin kurorën në vend të William dhe Kate?

Meghan Markle dhe Princi Harry duhet të marrin kurorën në vend të William dhe Kate?

Princ Harry dhe Dukesha e Sussex, Meghan Markle duhet të marrin fronin mbretëror në vend të William dhe Kate, të paktën kështu shprehet gjysëm-vëllai I Meghan, në një letër drejtuar Mbretëreshës Elizabet.

Sipas tij vendosmëria e Meghan dhe personalitewti karizmatik I Harry, Harry dhe Meghan do të ishin një Mbret dhe Mbretëreshë, të denjë për vendin dhe që do t’a bënin familjen mbretërore shumë krenare.

Nuk është hera e parë që Meghan ndodhet në një situatë mjaft të sikletshme prej familjes së saj.

Babai i Meghan, refuzoi të shkonte në dasmën e të bijës dhe për këtë mashtroi se do të operohej. Gjithashtu dhe motra e Meghan ka bërë mjaft zhurmë në media, kur herë pas here ajo e ka sulmuar dhe poshtëruar Dukeshën.