Postoi foto me fustanin e shkurtër, fansat kapin detajin tek trupi i Ilda Bejlerit… (FOTO) – AlpeGossip
Postoi foto me fustanin e shkurtër, fansat kapin detajin tek trupi i Ilda Bejlerit… (FOTO)

Postoi foto me fustanin e shkurtër, fansat kapin detajin tek trupi i Ilda Bejlerit… (FOTO)

Ilda Bejleri vazhdon të jetë në top-prezantueset më seksi shqiptare. Ajo është ndër më të pëlqyerat në vend jo vetëm për aftësitë gazetareske, por edhe për bukurinë e saj. Ilda nuk nguron asnjëherë të shfaqë linjat e saj tejet seksi dhe e bën sa herë t’i jepet mundësia. Edhe kësaj radhe, bukuroshja brune është shfaqur me një veshje që ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj. Me një fustan jeshil të shkurtër që i nxjerr në pah linjat dhe që lexon Mexico, Ilda duket shumë HOT, por një fans e ka pyetur se pse pozon gjithmonë sikur po i shpëton ç*çi dhe që nuk ka parë një foto normale të saj.

Mirëpo Ilda nuk mund të mos i kthente përgjigje dhe i thotë: “amon mo aman, spo gjeni rehat. Shfleto galerinë se do e gjesh një foto si e do. Me qetësi”.