Fansja kap këtë detaj në foton seksi, Oriola Marashi i kundërpërgjigjet… (FOTO) – AlpeGossip
Fansja kap këtë detaj në foton seksi, Oriola Marashi i  kundërpërgjigjet… (FOTO)

Fansja kap këtë detaj në foton seksi, Oriola Marashi i kundërpërgjigjet… (FOTO)

Oriola Marashi është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë.Ajo di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese, por edhe me komentet pikante që shkëmben me fansat e saj. Mbrëmjen e sotme ajo publikoi një foto ku shfaqej në Romë për një projekt të sajin me fotografin Endrit Mërtiri teksa kishte veshur një fustan të bukur që i nxirrte në pah gjoksin e saj.

Mirëpo një fanse i ka thënë të ndërrojë pozicion se e ka bërë bajat, por Oriola i është kundërpërgjigur duke i thënë që është baba (ajo) që e ka bërë këtë pozicion e para dhe e fton të kontrollojë.