Oriola Marashi ”zhgënjen” fansat me foton e fundit: E di që doni… (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi ”zhgënjen” fansat me foton e fundit: E di që doni… (FOTO)

Oriola Marashi ”zhgënjen” fansat me foton e fundit: E di që doni… (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të showbizit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur. Para pak ditësh na tregoi që ishte me pushime në Dhërmi, por të themi të drejtën kohët e fundit s’ka qenë shumë aktive në Instagram, ndoshta do që t’i shijojë pushimet ashtu siç duhet.

Oriola ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto në Instagram të një nga projekteve të saj në Itali me fotografin Endrit Mërtiri ku shfaqet me një fustan të bukur që i nxjerr në pah gjoksin e saj dhe shkruan: “E di qe doni foto plazhi po per momentin…”