Fansat KAPIN MAT Luana Vjollcën/ Ja detaji që keni humbur (FOTO) – AlpeGossip
Fansat KAPIN MAT Luana Vjollcën/ Ja detaji që keni humbur (FOTO)

Fansat KAPIN MAT Luana Vjollcën/ Ja detaji që keni humbur (FOTO)

Ka pak kohë qe ka zbuluar se po punon për projektin e radhës në muzikë dhe të gjithë fansat janë në pritje të hitit të verës që do të lancojë Luana Vjollca.

Ndërsa në postimin e fundit në Insta, moderatorja shfaqet tejet provokuese e veshur me xhinse të shkurtra, ka qenë një detaj i vogël i cili ka sjellë shumë dyshime.

“Po t’shoh”, ka shkruar Luana si mbishkrim të fotos ndërsa shumë fansa kanë dyshuar në komentet e tyre se ky mund të jetë titulli i këngës së re.

Po ju si mendoni? A do të titullohet “Po t’shoh” klipi i ri i Luanës?