FESTË MADHËSHTORE/ Ermali dhe Ami publikojn pamjet nga ditëlindja e Joelit (FOTO) – AlpeGossip
FESTË MADHËSHTORE/ Ermali dhe Ami publikojn pamjet nga ditëlindja e Joelit (FOTO)

FESTË MADHËSHTORE/ Ermali dhe Ami publikojn pamjet nga ditëlindja e Joelit (FOTO)

Ami dhe Ermali kanë festuar ditëlindjen e djalit tyre dhe nuk kanë nguruar të publikojn foto dhe video në rrjetin social Instagram. Joeli bën 5 vjeçë dhe nga fotot shohim sa shumë është rritur.

Për të festuar këtë ditë të shënuar ata  i kane organizuar Joelit një festë të bukur ditëlindje dhe tematika e zgjedhur ishte më e veçanta.