E SAPO DALË NGA DUSHI/ Genta Ismajli shfaqet joshëse në shtrat (FOTO) – AlpeGossip
E SAPO DALË NGA DUSHI/ Genta Ismajli shfaqet joshëse në shtrat (FOTO)

E SAPO DALË NGA DUSHI/ Genta Ismajli shfaqet joshëse në shtrat (FOTO)

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto ku shihet e mbështjellë vetëm me robëdishambër.

Genta Ismajli është një nga këngëtaret shqiptare që ka folur gjithmonë për punën e saj dhe jetën personale e ka mbajtur larg mediave. Mirëpo së fundmi ylli i “Dy dashni” ka tërhequr vëmendjen e të gjtihë ndjekësve të saj në rrjetet sociale me foton që ka publikuar.

Genta shihet që sapo ka dalë nga dushi dhe është shtrirë në shtrat. E veshur vetëm me robëdishambër, këngëtarja ka vënë kufjet në vesh dhe duket mjaft joshëse.